Zagospodarowanie odpadów komunalnych

Wichary Technologies

Jednym z kierunków zagospodarowania odpadów komunalnych po wydzieleniu z głównego strumienia odpadów wszystkich surowców wtórnych, nadających się do dalszej obróbki, jest produkcja paliwa alternatywnego.

WICHARY Technologies

Linie do produkcji paliwa alternatywnego / RDF

WICHARY Technologies projektuje i wykonuje linie do produkcji paliwa alternatywnego o różnych wydajnościach i różnym stopniu zaawansowania technicznego.

Dostarczamy rozdrabniacze wstępne i finalne, przesiewacze i separatory powietrzne, separatory magnetyczne i wiroprądowe, sortery optoelektroniczne, układy odpylania, podajniki wibracyjne, przenośniki i konstrukcje.Linie do produkcji paliwa alternatywnego / RDF

Jednym z kierunków zagospodarowania odpadów komunalnych po wydzieleniu z głównego strumienia odpadów wszystkich surowców wtórnych, nadających się do dalszej obróbki, jest produkcja paliwa alternatywnego. Firma WICHARY Technologies komponując w całość poszczególne elementy swojej oferty, dostarcza linie do produkcji paliwa alternatywnego, dostosowane do konkretnej aplikacji, potrzeb i oczekiwań Klientów.

WICHARY Technologies projektuje i wykonuje linie do produkcji paliwa alternatywnego o różnych wydajnościach i różnym stopniu zaawansowania technicznego. Dostarczamy rozdrabniacze wstępne i finalne, przesiewacze i separatory powietrzne, separatory magnetyczne i wiroprądowe, sortery optoelektroniczne, układy odpylania, podajniki wibracyjne, przenośniki i konstrukcje. Możemy dostarczyć zarówno poszczególne komponenty linii jak i kompletne ciągi technologiczne pod klucz. Materiałem wejściowym mogą być odpady wielkogabarytowe jak i frakcja po sicie po wydzieleniu frakcji organicznej/mineralnej. Wyposażamy linie w układy odpylania, zabezpieczenia antywybuchowe oraz wykonujemy układy sterowania i kontroli.

Paliwo alternatywne produkowane na projektowanych i wykonywanych przez nas instalacjach spełniają wszelkie wymagania stawiane przez odbiorców tego typu paliw zarówno pod kątem wartości opałowej jak i zawartości chloru. Montowane przez nas analizatory jakości paliw on-line podają użytkownikowi na bieżąco komplet informacji odnośnie parametrów produkowanego paliwa.

Rozwiązania dostarczane przez WICHARY Technologies to linie oparte na komponentach najlepszych światowych producentów takich jak Steinert GmbH, Jöst GmbH, Zeno GmbH i wielu innych.

Linie do RecyklinguGłówny Inżynier
ds. Projektów Techniczno-Handlowych

mgr inż. Dariusz Pańczuk
tel. kom. +48 694 478 439
e-mail: d.panczuk@wichary.eu

Inżynier
ds. Projektów Techniczno-Handlowych

mgr inż. Krzysztof Bochniewicz 
tel. kom. +48 698 848 221 
e-mail: k.bochniewicz@wichary.eu

WICHARY Technologies
Adres:

ul. Centralna 6                    
Pyrzowice, 42-625

Dane kontaktowe:

Email: wichary@wichary.eu      
Telefon: +48 32 661 99 00
Fax: +48 32 661 99 99

Łącza

Strona EN 
Strona RU